poniedziałek, 06 lipca 2020
-A A +A

Wysoki kontrast

 

Znak Fundusze Eurpejskie, Flaga Polski, Flaga UE

Senior plus

Fundusze Europejskie PR, logo programu Mazowsze, flaga UE

  

Logo Epuap

Grafik pracy

DrukujDrukujPDFPDF

 

Sala ćwiczeń 2A

 

 Godzina Zajęcia
  Poniedziałek
9.00 - 10.00 Zdrowy Kręgosłup (grupy 15 – 20 osobowe)– Fizjoterapeuta Magda Pazio
10.00 - 11.00 Taniec w kręgu (grupa 25-osobowa)–Pan Wojciech Gębski- od czerwca
11.15 - 15.30 Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates, (grupy 15- 20 osobowe) Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
  Wtorek
9.00 - 15.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca, relaks (grupy 15 – 20 osobowe)– Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
  Środa
9.00 - 10.00 Zdrowy Kręgosłup (grupy 15- 20 osobowe)– Fizjoterapeuta Magda Pazio
10.00 - 11.00 Taniec w kręgu (grupa 25-osobowa)–Pan Wojciech Gębski – od czerwca
11.15 - 15.30 Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates, (grupy 15- 20 osobowe) Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
   Czwartek
9.00 - 12.45 Gimnastyka ogólnousprawniająca (Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates grupy 15- 20 osobowe) - indywidualne konsultacje Fizjoterapeuta Magda Pazio
13.00 - 15.00 Taniec Orientalny – Pani Monika Wardecka
   Piątek
9.00 - 15.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca (Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates grupy 15- 20 osobowe) - Fizjoterapeuta Magda Pazio

 

Sala zajęć manualnych 2B

 

 Godzina Zajęcia
  Poniedziałek
10.00 - 12.00 Szachy dla każdego (dla grupy max 10 osób) – Pan Dominik Szarwacki
12.15 - 14.00 Warsztaty Decoupage grupa I (grupa) – Pani Agnieszka Dregiel
14.00 - 15.40 „Kreatywne masy” – (grupa) – Pani Agnieszka Dregiel
  Wtorek
10.00 - 13.00 „Coś z niczego” warsztaty z rękodzieła – Agnieszka Dregiel
13.00 - 15.00 Malarstwo – Elwira Kańczugowska
  Środa
9.00 - 11.00 Warsztaty florystyczne (grupa 15-osobowa) – Pani Agnieszka Janusek
11.30 - 15.00 Warsztaty z rękodzieła artystycznego, np.malowanie na szkle, witraże i inne (grupa 15-osobowa)– Pani Agnieszka Dregiel
   Czwartek
9.00 - 10.30 „Zespołowy zawrót głowy” grupa A (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
10.30 - 12.00 „Zespołowy zawrót głowy” grupa B(grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
12.00 - 13.30 Spotkania z podróżami / pokaz filmowy (zamiennie) – Pani Katarzyna Markowska
   Piątek
10.00 - 12.00 Warsztaty Decoupage grupa II (grupa 10 osób) – Pani Agnieszka Dregiel
 12.15 - 14.30  Warsztaty z rękodzieła artystycznego, np. malowanie na szkle, witraże i inne (grupa 15-osobowa)– Pani Agnieszka Dregiel

  

Sala warsztatowa 3

 

 Godzina Zajęcia
  Poniedziałek
8.30 - 11.00 Poradnictwo socjalne – Pani Agnieszka Dregiel
11.00 - 16.00 Otwarta kawiarenka internetowa
  Zajęcia indywidualne z projektów realizowanych przez Ośrodek z EFS
  Wtorek
9.00 - 10.30 „Logika jest super” grupa A (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
10.30 - 12.00 „Logika jest super” grupa B (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
12.00 - 13.00 Ciekawostki dla ciekawych świata – Pani Katarzyna Markowska
  Środa
8.00 - 10.00 Otwarta kawiarenka internetowa
11.00 - 12.00 Dokańczanie prac - Pani Agnieszka Dregiel
13.15 - 15.00 Robótki ręczne, szydełkowanie (grupa 5-osobowa)– Wolontariuszka Pani Teresa Marczak
   Czwartek
9.00 - 11.00 „Podziel się pomysłem” - Pani Agnieszka Dregiel
11.00 - 14.00 „Coś niczego” –warsztaty z rękodzieła - Pani Agnieszka Dregiel
   Piątek
8.00 - 10.00 Co ciekawego w Warszawie na weekend - Pani Agnieszka Dregiel
 10.00 - 13.00 Brydż
 13.30 - 16.00 Otwarta kawiarenka internetowa

 Grafik strona czwarta