piątek, 24 marca 2023
-A A +A

Wysoki kontrast

Nasza misja: Rzetelna i wszechstronna pomoc w trudnych sytuacjach życiowych oparta na poszanowaniu godności i wzajemnych praw.

Допомога біженцям з України/Pomoc Obywatelom Ukrainy

Seniory 70 plus "Solidarnościowy Korpus Wsprcia Seniorów

 

Znak Fundusze Eurpejskie, Flaga Polski, Flaga UE

Senior plus

  

Logo Epuap

  

Biuletyn Informacji Publicznej

Dział ds. świadczeń przyznawanych decyzją administracyjną

Mieszkańcy naszej dzielnicy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, mogą zgłaszać się o pomoc do pracowników socjalnych.W każdy poniedziałek w godz. 8.00 - 16.00 na terenie Ośrodka są obecni wszyscy pracownicy socjalni. Pozostałe dni tygodnia są dniami terenowymi. Każdy z pracowników ma dwa dni terenowe, dlatego też proponujemy telefonicznie uzgodnić termin zgłoszenia się do OPS.

Kierownik Działu ds. świadczeń przyznawanych decyzją -  Maciej Łagowski
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawa
tel. 222 773 605
e-mail: mlagowski@um.warszawa.pl

Stanowisko ds. pierwszego kontaktu

Specjalista pracy socjalnej
Jolanta Sadowska
tel. 222 773 627
e-mail: jsadowska@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Adam Zakrzewski
tel. 222 773 637
e-mail: a.zakrzewski@um.warszawa.pl

 

Zespół ds. świadczeń przyznawanych decyzją nr 1

obsługuje mieszkańców z terenu:
Marysin Wawerski, Wawer, Anin, Międzylesie i część północna Radości.

 

Kierownik Zespołu - Lidia Juszczuk
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawatel.
tel. 222 773 621
e-mail: ljuszczuk@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Katarzyna Chorąży
tel. 222 773 634
e-mail: kchorazy@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Sławomir Ciechanowski
tel. 222 773 633
e-mail: sciechanowski@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Magdalena Mikulska
tel. 222 773 632
e-mail: m.mikulska@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Olga Domańska
tel. 222 773 656
e-mail: odomanska@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Katarzyna Popielarska
tel. 222 773 642
e-mail: kpopielarska@um.warszawa.pl

 

Zespół ds. świadczeń przyznawanych decyzją nr 2

obsługuje mieszkańców z terenu:
Aleksandrów, Falenica, Miedzeszyn, Zerzeń, Pas Nadwiślański, pozostała cześć Radości

Kierownik Zespołu - Aldona Zaborowska
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawa
tel. 222 773 620
e-mail: azaborowska@um.warszawa.pl

 

Specjalista pracy socjalnej
Iwona Kostek
tel. 222 773 643
e-mail: ikostek@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Marzanna Kownacka 
tel. 222 773 639
e-mail: mkownacka@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Małgorzata Wąsowska 
tel. 222 773 631
e-mail: malgorzata.wasowska@um.warszawa.pl

Starszy specjalista pracy socjalnej
Katarzyna Idryjan 
tel. 222 773 646
e-mail: kidryjan@um.warszawa.pl

Pracownik socjalny
Karolina Trzeciak 
tel. 222 773 638
e-mail: ktrzeciak@um.warszawa.pl 

Starszy pracownik socjalny
Piotr Bąk
tel. 222 773 644
e-mail: piotr.bak@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Małgorzata Teperek
tel. 222 773 635
e-mail: mteperek@um.warszawa.pl 

Polski